img

Biz Kimiz?.

PAPER PORT, İstanbul Merkezli, Oluklu Mukavva İmalat Sanayii için FLUTING, TESTLINER, BTL, KRAFT LINER Kağıtlarının küresel kağıt tedarikçisidir. Doğru kaynağa, doğru kaliteye ve doğru fiyata ulaşmak için kapsamlı bir pazar araştırması ile küresel kağıt üreticileri ile karton endüstrisi arasında bir köprüyüz.

Misyonumuz

Uluslararası Tedarikçilerle Mukavva Karton Üreticileri arasında köprü kurarak müşterilerimize kalite ve fiyat konusunda büyük ölçekli firmalarla rekabet edebilir çözümler sunmak.

Vizyonumuz

Global Mukavva Karton Üreticilerinin önde gelen tedarik firmaları arasında yerimizi almaktır.

Hakkımızda

Firmamız BSS YAZILIM 25 yılı aşkın süredir Türk Menşeli Karton ve Ofset Ambalaj Fabrikalarına hizmet veren bir kuruluştur. Türkiye'de 500'e yakın firmaya ERP ve Otomasyon Çözümleri üreten firmamız sektörün lider firmasıdır. 2019 yılından itibaren Avrupa, Balkanlar ve Ortadoğu başta olmak üzere yurtdışı yapılanmasına hız vermiştir.Bu kapsamda grup şirketi olarak KAĞIT PORT KAĞITÇILK SAN. VE DIŞ.TİC.A.Ş kuruldu. Amacımz yüksek teknoloji ve farklı ürün gruplarıyla sektöre hizmet etmektir. Temel prensibimiz yüksek kar marjıyla ürün satmaktan ziyade küçük ve orta ölçekli müşterilerimize kalite ve fiyat yönünden büyük ölçekli üreticiler ile rekabet etmelerine imkan sağlamak ve Uluslararası Kağıt Üreticileriyle Karton Üreticileri arasında köprü kurmaktır.

Her Zaman Yanınızdayız!

Paper Port olarak ihtiyaçlarınızın farkındayız ve güvenilir global kaynaklar aracılığıyla ihtiyaçlarınızı karşılamaya hazırız. Rekabetçi fiyatlarla yüksek kaliteli kağıt ithal ediyoruz.

Küresel Çapta Kaynak

Oluklu mukavva üreticilerine tüm kıtalardaki en iyi üreticilerden eksiksiz bir FLUTING, TEST LINER VE KRAFT LINER kağıtları yelpazesi sunuyoruz.Mükemmel küresel deneyimimiz ve kapsamlı ürün bilgimiz sayesinde, müşterilerimiz için çözüm bulucu olarak olağanüstü bir itibar oluşturmaya çalışıyoruz.

Neden PAPER PORT?

PAPER PORT’da sadece kâr değil, kalite ve hizmet de çok önemlidir. Size en kaliteli kağıdı ve mümkün olan en düşük fiyatı sunmaya çalışıyoruz.

540 +

Expert Members

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut lab.

899 +

Satisfied Clients

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut lab.

750 +

Problem Solve

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut lab.